اطاق سرو

منظره حیاط و فضای سبز
اینترنت بی‌سیم
پنکه
گرمایش شوفاژ
سرمایش کولر
درباره اطاق سرو

در ضلع شرقی عمارت اتاقی ۱۸ متری قرارگرفته است که پنجره آن رو به جاده اصلی و بافت اصلی روستا و همچنین رودخانه باز می شود، با طلوع آفتاب، اتاق مملو از نور خورشید می شود و صدای پرندگان و عبور آب در اتاق شنیده می شود. این اتاق هم مناسب اقامت و استراحت ۳ یا حداکثر ۴ نفر است و امکانات خواب آن به همین منظور تهیه شده است.

اتاق دارای سه دهانه و فرورفتگی دارای سقف پوشیده شده از شبکه‌های چوبی گره چینی با ریشه‌های رنگی است که در فرورفتگی وسط پنجره‌ای رو به آفتاب تعبیه شده است. پنجره‌ها دو جداره بوده و در دوحالت کامل یا نیمه باز میشوند و همه پنجره‌ها دارای توری جهت محافظت از ورود حشرات به داخل اتاق ها هستند. در دو دهانه باقیمانده یکی رختخواب ها و در دیگری کمدی دارای کشو های متعدد گذاشته شده است.

رخت آویز به قدر کافی در اتاق وجود دارد و در بدو ورود ملحفه ها و روبالشتی های شسته شده و تمیز در یک کیسه پارچه‌ای قرارداده شده و به رخت آویزها، آویخته شده‌اند. در تمام اتاق ها، دمپایی برای استفاده میهمانان در داخل ساختمان عمارت قرار داده شده است.

درب اتاق به هال و پذیرایی طبقه اول ساختمان عمارت باز میشود، در این محوطه میهمانان به سرویس بهداشتی مشترک دارای توالت فرنگی، حمام و روشویی، دسترسی دارند. در هال طبقه اول، امکاناتی مانند، آب سرد کن، یخچال و آب گرم جهت تهیه چای یا قهوه توسط میهمانان قرار داده شده است.

  • تماما نورگیر
  • نمای محوطه سبز، استخر و کویر
  • بالکن وسیع و دنج با منظره کوه
جزئیات فضا

مساحت: ۱۸مترمربع

حداکثر ظرفیت: ۳ نفر

سرویس بهداشتی اختصاصی: خیر

سرویس خواب: کف خواب