فهرست اطاق‌ها

بهترین اقامت‌گاه را
انتخاب کنید
اطاق دلگشا
اطاق دلگشا

اطاق دلگشا، بزرگترین اتاق مستقل عمارت است، در حقیقت یک سوئیت کامل است، این اتاق ۴۵ متری، دارای همه امکانات لازم برای یک اقامت مستقل طولانی مدت ولی رؤیایی و مناسب برای دو نفر است.
اتاق دلگشا دارای تختی دو نفره، حمام و دستشوئی فرنگی و روشوئی اختصاصی است. میزکار شیشه‌ای، دو صندلی کار مناسب برای کسانیکه ممکن است بمدت طولانی ناچار به کار پشت میز هستند. در کنار این امکانات، دو صندلی راحتی که در برابر یک تلویزیون هوشمند منحنی شکل ۴۲ اینچ قرارداده شده‌اند و روبه ضلع جنوبی عمارت و مشرف به باغ و دشت جنوبی روستا است.
در این اتاق مقدار قابل توجهی کمد دیواری مناسب قراردادن لباس ها و اقلام خصوصی میهمانان وجود دارد. میز اتو و اتوی بخار دستی و همینطور سشوار از جمله دیگر امکاناتی است که در اختیار میهمان قرار می‌گیرد.

اطاق سرو
اطاق سرو

در ضلع شرقی عمارت اتاقی ۱۸ متری قرارگرفته است که پنجره آن رو به جاده اصلی و بافت اصلی روستا و همچنین رودخانه باز می شود، با طلوع آفتاب، اتاق مملو از نور خورشید می شود و صدای پرندگان و عبور آب در اتاق شنیده می شود. این اتاق هم مناسب اقامت و استراحت ۳ یا حداکثر ۴ نفر است و امکانات خواب آن به همین منظور تهیه شده است.
اتاق دارای سه دهانه و فرورفتگی دارای سقف پوشیده شده از شبکه‌های چوبی گره چینی با شیشه‌های رنگی است که در فرورفتگی وسط پنجره‌ای رو به آفتاب تعبیه شده است. پنجره‌ها دو جداره بوده و در دوحالت کامل یا نیمه باز میشوند و همه پنجره‌ها دارای توری جهت محافظت از ورود حشرات به داخل اتاق ها هستند. در دو دهانه باقیمانده یکی رختخواب ها و در دیگری کمدی دارای کشو های متعدد گذاشته شده است.

اطاق انار
اطاق انار

این اتاق ۱۲ متری در ضلع شمالی عمارت قرارگرفته است و برای استراحت حد اکثر ۳ نفر بصورت کف خواب مناسب است، اتاق دارای پنجره‌ای است که رو به کوه سفید باز می‌شود و به بالکن و باغ عمارت در ضلع شمالی دسترسی دارد.
اتاق دارای گرمایش شوفاژ و با توجه به پوشش کاهگلی و خشتی از شرایط گرمایی مناسبی برخوردار است. سرمایش اتاق توسط یکدستگاه کولرگازی دیواری مستقل تامین می‌شود.
اتاق دارای چراغ خواب، رخت آویز، پنکه ایستاده و پریز برق است. درب اتاق از به هال کوچکی باز می‌شود که در آن علاوه بر سرویس بهداشتی فرنگی، روشویی و حمام، امکاناتی نظیر آب سرد کن، یخچال و آب داغ جهت تهیه چای یا قهوه توسط میهمان تعبیه شده است.

اطاق گردو
اطاق گردو

این اتاق ۱۲ متری در ضلع شمال شرقی ساختمان عمارت واقع شده و مناسب اقامت حداکثر سه نفر است. دارای دو دهانه سنتی منحنی شکل و یک طاقچه کوچک با همان شکل و انحنا است. در داخل دهانه‌های منحنی شکل جایی برای رختخواب ها در نظر گرفته شده است و در دهانه دیگر جایی برای آویختن لباس های میهمانان.

اتاق دارای سیستم گرمایش شوفاژ مستقل و سرمایش کولر گازی ۱۲۰۰۰ اختصاصی است، پنجره اتاق در ضلع شمالی قرار داده شده است و پنجره دو جداره و عایق همراه با پوشش یک پنجره تزیینی چوبی است. در داخل طاقچه اتاق، چراغ خواب تعبیه شده است که کلید جداگانه ای دارد. درب اتاق به راهرو وهال کوچک طبقه اول عمارت باز می شود که در آن یخچال و دستگاه تصفیه آبسرد کن که امکان ارائه آب جوش مناسب تهیه چای و قهوه را دارد، باز می‌شود.

با پلتفرم جاجیگا
رزرو آنلاین
به سادگی با چند کلیک اتاق‌تان را رزرو کنید و مهمان ما شوید.